Гарантія від Renault

впевненість у завтрашньому дні

Наші гарантії

 

Гарантія Renault входить у вартість автомобіля

Гарантійний захист від корозії
Гарантійний захист від корозії

Виробник дає гарантію на захист кузова від наскрізної корозії в разі виявлення виробничого дефекту, який сприяв запуску корозійних процесів.


Антикорозійна гарантія передбачає заміну або відновлення пошкоджених корозією елементів. Для вчасного усунення уражених ділянок Клієнт зобов’язується проходити технічний огляд та перевірку стану антикорозійного покриття кузова автомобіля в строки, вказані в листі сервісного обслуговування.

Гарантія на новий автомобіль Renault
Гарантія на новий автомобіль Renault

Цілих 3 роки або 100 тис. км спокою: скористуйтеся гарантією від Renault

Виявили виробничий дефект у матеріалах або якості виробництва при зверненні до офіційного дилера Renault? Ми безкоштовно усунемо всі недоліки, а також без додаткових витрат з Вашого боку проведемо ремонтні роботи та заміну деталей, якщо такі пошкодження сталися не з вашої вини. Так, гарантія починає діяти вже з моменту придбання автомобіля.

Гарантія на придбані запчастини та роботи з їх встановлення
Гарантія на придбані запчастини та роботи з їх встановлення

Отримайте гарантію на запчастини та аксесуари від офіційного дилера Renault навіть за межами гарантії від Виробника! Здійснюєте ремонт чи заміну запчастин в офіційній дилерській мережі?

 

Отримайте гарантію 1 рік на роботи та комплектуючі, незалежно від пробігу!

 

Якщо виникли неполадки у раніше замінених механізмах чи елементах — ми проведемо безплатний ремонт або повну заміну вузла, запчастини або аксесуара, які зазнали пошкоджень.