Renault Duster – стали службовими автомобілями для сільських амбулаторій у Львівській області

29 листопада, відбулася офіційна передача 28-ми автомобілів Renault Duster – які стали службовим автотранспортом для чинних амбулаторій первинної медичної допомоги у сільській місцевості Львівської області.

Ми маємо за честь те, що для цієї місії Львівська облдержадміністрація обрала саме - “Галич-Моторс”.
Зі свого боку, ми підібрали найкращий варіант для амбулаторій – авто, яке створене для подолання перешкод - Renault Duster.
Висока прохідність коліс гарантує, що автомобілі зможуть проїхати гірською місцевістю до своїх пацієнтів і допомогти в будь-якій ситуації, ніщо не зупинить Renault Duster, навіть найкрутіші схили чи підйоми. Система допомоги при старті на підйомі та система контролю руху при спуску дозволять з легкістю проїхати будь-де. В той час Multi-view камера дозволяє вчасно помітити будь-які вибоїни, каміння чи інші перешкоди, що трапляються на шляху.

Відтак, автомобілі передали у медичні заклади Миколаївського, Пустомитівського, Перемишлянського, Стрийського, Турківського, Яворівського, Золочівського, Кам’янка-Бузького, Радехівського, Сколівського, Сокальського, Мостиського, Дрогобицького, Буського районів.

Renault – більше, ніж автомобілі.
“Галич-Моторс” – трохи більше, ніж просто дилер❤

alt
alt
alt